Minibus Tour

Info: +4-0730-330.710

Autogara Duda Trans

Targu Mures , Romania
Piata Garii nr.6, Targu Mures, Romania
Tel: +4-0265-977
E-mail: autogara@dudatrans.ro
Web: www.dudatrans.ro

langa Gara Mare CFR Targu Mures

Plecări
Ora Către
04:35 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
05:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
06:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
06:30 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
06:35 Bahnea
07:00 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
07:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
07:50 Bahnea
08:50 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
09:50 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
10:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
10:50 Bahnea
11:00 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
11:30 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
11:50 Bahnea
12:00 Filitelnic
12:15 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
12:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
12:30 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
13:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
14:00 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
14:20 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
Vetca
14:35 Bahnea
15:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
15:30 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
15:50 Bahnea
16:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
16:30 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
16:55 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
17:20 Bahnea
18:15 Corunca Acatari Valeni Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
18:50 Bahnea
19:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Sosiri
De la Ora
Bahnea 06:30
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 06:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 07:10
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 07:35
Bahnea 07:40
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 07:45
Vetca 07:55
Filitelnic 08:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 08:40
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 08:50
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 09:20
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 09:25
Bahnea 09:40
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 10:00
Bahnea 10:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 10:40
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 11:15
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 11:55
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 12:30
Bahnea 13:25
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 13:40
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 14:00
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 14:25
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 15:40
Bahnea
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 16:00
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 16:40
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 17:25
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 17:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 18:10
Bahnea 18:40
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 18:45
Bahnea 19:50
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 20:00
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 20:10
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 21:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 21:40
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 23:10